Oferta

W naszej GALERII mamy dla Ciebie obrazy współczesnych polskich malarzy, związanych głównie z warszawską Akademią Sztuk Pięknych. Wspólnym mianownikiem jest tu abstrakcyjna kompozycja i energetyczne zestawienie kolorów. Obrazy te, w większości w dużych formatach, świetnie sprawdzą się na ścianie głównej salonu, jadalni czy sypialni. Równie dobrze będą wyglądać w przestrzeni biurowej czy hotelowej, w recepcji, holu lub w sali konferencyjnej. Ożywią i nadadzą zdecydowany charakter nowoczesnym wnętrzom.
Tu również, w zakładce TKANINA przedstawiamy naszą nową kolekcję tkaniny artystycznej autorstwa Barbary Basiewicz – kilimy i gobeliny, które zachwycają śmiałymi zestawieniami barw i nowoczesną kompozycją, a jednocześnie przenoszą nas w magiczny świat starej tradycji tkackiej…
W zakładce CERAMIKA unikatowa ceramika artystyczna – śliczne drobiazgi, takie jak miseczki, podstawki pod tealighty, szkatułki… Autorką prac jest Katarzyna Wilk.

W naszym BUTIKU polecamy szczególnie kolekcję butelek i słoiczków z fioletowego szkła biofotonicznego, o właściwościach ochronnych. Do zakupionych opakowań możesz pobrać bezpłatnie zestaw etykiet do samodzielnego wydrukowania. Tu też możesz wybrać jeden z kalendarzy naszego projektu lub stworzyć swój własny, niepowtarzalny, z Twoimi zdjęciami.